STYRELSE/VD COOP VARBERG EKONOMISKA FÖRENING

Organisationsnummer 749600-1202

Föredragande VD (ej styrelsemedlem)

Göran Borg, 0340-550503, goran@coop-varberg.se

Styrelse
 

Ordförande   

Turid Ravlo Svensson, 0702 982351, turid.rsvensson@gmail.com

Ledamöter

 
Thomas Hagman, 0706-067622, thomas.hagman@bahnhof.se
Roy Magnusson, 0706-751091, roy@seaside.se
Kjell Svensson, 0703-061164, kjell.svensson@kommunen.varberg.se
Linda Berggren, 0768-676306, berggren.linda@telia.com
Anna Skoglund, 0707-734920, anna.skoglund75@gmail.com
Alma Ragnarsson, 0733 011249, alma.ragnarsson@gmail.com

Valberedning

Hans Nilsson, 0705-583517, hans.nilsson.centrum@hotmail.com
Christer Sandberg, 0703-512882, christer@varbergsstad.se
Malin Fors, 0706-763548, m.fors71@gmail.com

 

 

Pressmeddelande 2015-06-12  Ladda ner pressmeddelande

Läs våra stadgar:   Ladda ner pdf

Coop Varberg Ekonomisk förening Föreningsstämma 2017-04-20: Ladda ner Årsredovisning del 1     Årsredovisning del 2     Motion

Protokoll Coop Varberg Ekonomisk förening Föreningsstämma 2016-04-20:   Ladda ner protokoll

Protokoll Coop Varberg Ekonomisk förening Föreningsstämma 2015-03-26:  Ladda ner protokoll    Motion

Protokoll Coop Varberg Ekonomisk förening Föreningsstämma 2014-04-10:  Ladda ner protokoll

Protokoll Coop Varberg Ekonomisk förening Föreningsstämma 20013-04-03:  Ladda ner protokoll